Právní centrum odškodnění - Nový obchodní zástupce - REGISTRACE

Nový obchodní zástupce - REGISTRACE

Hledáme spolehlivé a seriózní obchodní spolupracovníky.

Nabízíme Vám možnost významně se podílet na pomoci poškozeným a taktéž spravedlivě si vydělat neomezené finanční prostředky. Naše společnost se specializuje na činnost směřující k mimosoudnímu vymožení odškodného z dopravních nehod a pracovních úrazů. Je bohužel nesporné, že v okolí každého se stala dopravní nehoda nebo pracovní úraz. Pokud nám tyto případy zajistíte, zavážeme se Vám zaplatit významnou částku z naší provize (od 17 % do 90 %) a to pouze za podpis smlouvy. Garantujeme Vám, že Vaše provize jsou velmi významné, navíc s postupně narůstajícím počtem případů a objemem plnění, které zajistíte, porostou Vaše provize a zajistíte si kariérní postup v naší společnosti.

Nejčastější dotazy:

Jedná se o nenáročnou práci-činnost se zcela volnou pracovní dobou, kdy si můžete vydělat neomezené finanční prostředky. Je ovšem nezbytné plně respektovat "centrální" pokyny vedení společnosti.

Není výjimkou, kdy naši spolupracující zajišťují 70 případů, což je již velmi významný výdělek.

Děkujeme.

Jako začínající obchodní spolupracující ne. V případě zkušených obchodních partnerů se to řeší v kooperaci s naší společností, kdy to možné je. Rozhodný je objem plnění a počet případů.

Odpověď je složitější. Kmen klientů, o které se případně stará obchodní spolupracující, je nezbytné zajistit určitou samostatností. Následná spolupráce a rozsah činnosti obchodního spolupracujícího ve smyslu "kmenu klientů" je řešeno na samostatném školení, jehož obsahem je právě odpovědná a profesionální kooperace s klientem.

spoluprace

Máte dotaz?

Zavolejte 702 180 475

S námi to opravdu funguje.

Významně pomáháte poškozeným a dalším osobám, kteří mají na odškodnění nárok, jelikož bez Vás by toto mnohonásobně vyšší finanční plnění, profesionálně zajištěné činností naší společnosti, nikdy neobdrželi.

Nabízíme:

  • spolupráci pro seriózní, aktivní a zodpovědné obchodní spolupracující
  • možnost neomezených výdělků
  • možnost karierního růstu
  • připojení k profesionální společnosti

 

Chcete se stát našim obchodním spolupracujícím?

Vyplňte, prosím, nezávazný formulář níže a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Warning! JavaScript must be enabled for this form to work properly.

Uveďte jeho jméno, telefon, email

  Obnovit CAPTCHA