Právní centrum odškodnění - 3 kroky k odškodnění

První 3 kroky k odškodnění nároků z dopravní nehody

4259116 mKrok 1: Kontaktujte policii

Vždy je nejlepší, aby byly policejní zprávě uvedeny podrobnosti o nehodě nebo incidentu někým nezávislým, jelikož po nehodě můžete být v šoku a nebudete v nejlepší pozici, abyste mohli posoudit, co se stalo. Policie také zajistí, aby na místě byly přítomny osoby poskytující záchranné služby, které by pomohly zvládnout zranění nebo nebezpečné situace, jako je únik paliv nebo oleje. Policie také vypracuje policejní zprávu, tzv. Záznam o dopravní nehodě, což Vám výrazně usnadní nárokovaní škody z dopravní nehody.

Krok 2: Dejte dohromady veškeré podklady k dopravní nehodě

Dále je důležité shromáždit podklady, které budete potřebovat k řešení Vašeho pojistného plnění, a to např. zdokumentovat podrobnosti o nehodě a následně je poskytnout pojišťovně. Stejně tak je důležité schovávat účtenky a sledovat veškeré údaje spojené s dopravní nehodou.

Krok 3: Kontaktujte pojišťovnu a naši společnost

Pokud se Vaše dopravní nehoda stala v posledních třech letech, a ne Vaším zaviněním a způsobila Vám zranění, či škodu, pak si můžete uplatnit veškeré škody spojené s dopravní nehodou na příslušné pojišťovně.

Pojišťovna však vždy není na Vaší straně, jedná se o soukromý subjekt, kdy často tvrdí, že nehoda byla způsobena zcela nebo zčásti Vaší vinou, a proto jsou oprávněni zaplatit pouze sníženou částku na Váš nárok. Proto kontaktujte naši společnost a se vším Vám poradíme, případně zajistíme za Vás.

Kompenzace Vám pomůže pokrýt náklady za zranění, což Vám umožní získat léčbu nezbytnou k rekonvalescenci nebo Vám poskytne prostředky na přizpůsobení Vašeho domova nebo auta, pokud jste utrpěli vážná zranění.

Jsme Vám připraveni pomoci. Zajistíme bezplatnou konzultaci, pří ní Vám sdělíme informaci o tom, jak Vám můžeme pomoci. Pomohli jsme stovkám lidí v obtížných situacích a sjednali finanční náhradu, která jim náležela. Vyplňte formulář níže a my Vás budeme kontaktovat s návrhem řešení.